Auchan Direct działa tylko do 25 września

Ostatnie zamówienie na Auchan Direct można złożyć tylko do 25 września do godziny 23.00. Po tej dacie obsługę zamówień online przejmie Auchan.pl.

Firma Auchan Polska postawiła na prostotę i zdecydowała, że sprzedaż przez internet będzie prowadziła pod oczywistym adresem, czyli na Auchan.pl. Przekierowanie nastąpi już w ten weekend. Do dotychczasowych klientów Auchan Direct została rozesłana już informacja, że ze względu na połączenie stron na Auchan Direct terminy dostaw widoczne są tylko do niedzieli. Potem – czyli od 26 września - nastąpi automatyczne przeniesienie na stronę Auchan.pl. Połączenie nie będzie wymagało podjęcia przez klientów jakichkolwiek działań.

Jak wynika z naszych ustaleń, jeszcze w połowie września operator wahał się, na która domenę postawić. Wiadomo było, że dotychczasową Auchan Direct należy zmienić – wybór był między Auchan.pl a Zakupy.Auchan.pl. Dziś już wiadomo, że zwyciężyła pierwsza propozycja.

Warto przypomnieć, że Auchan już 10 lat temu, jako jedna z pierwszych sieci w Polsce, wprowadziło usługę zakupów online – właśnie poprzez platformę Auchan Direct.pl. Obecnie sieć dowozi zamówienia do domu w dwóch rejonach: Warszawie i jej najbliższych okolicach oraz we Wrocławiu (od lutego br.). W planach, o których pisaliśmy tutaj, jest ekspansja w kolejnych dużych miastach. Teraz realizowana będzie pod innym szyldem.

Również Lidl zdecydował się na integrację strony internetowej www.lidl.pl ze stroną internetową www.lidl-sklep.pl. Od momentu wdrożenia zaplanowanych zmian strona internetowa www.lidl.pl stała się serwisem za pomocą którego administrator prowadzi sprzedaż artykułów z oferty non-food oraz działania o charakterze informacyjnym, handlowym lub reklamowym, którego pierwotną funkcję pełniła strona internetowa www.lidl-sklep.pl.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4732 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.