Laboratorium Kosmetyczne Joanna. Szampon nabłyszczający Joanna Vegan

Z octem malinowym.

W nowym szamponie nabłyszczającym Vegan Joanna działa ocet malinowy, który nie tylko oczyszcza włosy z nadmiaru sebum i pozostałości po innych kosmetykach, domyka łuski włosów, sprawiając, że są gładsze, bardziej miękkie i błyszczące, ale także jest źródłem wielu składników aktywnych przyczyniających się do zachowania optymalnego poziomu nawilżenia włosów.

Maliny zawierają przeciwutleniacze, które chronią włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników, a dostarczają im cennych witamin B i C oraz kwasu foliowego. Wszechstronne działanie octu malinowego sprawia, że właściwie nie potrzebuje on wsparcia innych substancji aktywnych. Dzięki temu skład szamponu nabłyszczającego Vegan Joanna jest krótki, a więc bezpieczny, bo im mniej dodatków, tym niższe ryzyko, że któryś ze składników wywoła alergię lub podrażnienie.

Mogą go więc używać osoby ze skóra wrażliwą i problematyczną. A także weganie i wegetarianie, bo skład szamponu jest w stu procentach wegański, a do tego aż 97,5% składników jest pochodzenia naturalnego i o niskim stopniu przetworzenia.

Ekologiczny, skuteczny, bezpieczny, a do tego przyjemnie pachnie.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.