IKEA otwiera Centrum Urządzania Wnętrz

To lokalna inicjatywa sklepu IKEA, pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, gdzie klient w jednym miejscu może poznać oraz skorzystać z wszystkich usług planowania/projektowania, jakie oferuje sieć.

Odwiedzający sklep IKEA w Katowicach w jednym miejscu mogą uzyskać wszystkie potrzebne informacje o usługach planowania (w sklepie, jak i online), a także skorzystać z doświadczenia i kreatywności projektantów wnętrz IKEA oraz specjalistów ds. planowania kuchni, szaf i regałów - konkretnych wnętrz, a już wkrótce także całego mieszkania.

To oznacza, że bez konieczności odwiedzania pozostałych miejsc do planowania na terenie sklepu, w jednym miejscu klient może zapoznać się i zdecydować, która usługa najbardziej odpowiada jego potrzebom.

- W Centrum Urządzania Wnętrz IKEA oferujemy nie tylko znane już wcześniej usługi planowania, konsultacji i zakupu, ale także nowe możliwości. Wśród nich są usługi szybkiego planowania pokoju, projektowania wnętrza, czy projektowania mieszkania. Tę ostatnią usługę planujemy wprowadzić od października. Dzięki szerokiej wiedzy każdy z dostępnych na miejscu pracowników będzie mógł wykonać większość usług planowania. Dla klienta oznacza to, że korzystając ze wsparcia jednej osoby, będzie mógł on zaplanować sobie na przykład meble do kuchni, pokoju dziennego i sypialni. Dodatkową korzyścią wynikającą z dostępności naszych pracowników jest możliwość zaplanowania spotkań w dogodnych dla siebie godzinach - mówi Łukasz Dudek, kierownik Centrum Urządzania Wnętrz IKEA w Katowicach.

Realizacja zamówień składanych w oparciu o możliwości, jakie daje Centrum Urządzania Wnętrz zakłada również odbiór zamówionych produktów w jednym z dziewięciu Punktów Odbioru Zamówień IKEA (w tym mobilnych). Na terenie woj. śląskiego zlokalizowane są one w Katowicach, Częstochowie, Bielsku-Białej, Gliwicach, Rybniku, Tarnowskich Górach, Tychach, Jastrzębiu-Zdroju oraz Raciborzu.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.