Aldi oferuje lokale do wynajęcia

Sieć Aldi Polska po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę najmu na największych targach nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej SCF CEE 2021.

W trakcie trwania targów od 22 do 23 września, eksperci z Aldi przedstawią możliwości współpracy z najemcami na terenie całego kraju. Aldi ma 182 sklepy w całej Polsce i wciąż pojawia się w nowych lokalizacjach. Budynki Aldi, w pełni nowoczesne i projektowane w zgodzie z energooszczędnymi technologiami, znajdują się w miejscach dobrze skomunikowanych i jak podkreśla operator - idealnych do rozwoju biznesu.

– Rozwój naszej sieci to dla nas podstawa, nowe sklepy Aldi powstają na terenie całej Polski – wyjaśnia Tomasz Gawlik, dyrektor obszaru nieruchomości i ekspansji sieci Aldi w Polsce. – W wielu lokalizacjach mamy do zaoferowania lokale na wynajem. Jako wystawcy na targach SCF CEE chcemy nawiązać kontakty i zaprezentować powierzchnie handlowe, gotowe do  udostępnienia przyszłym najemcom. Dobra lokalizacja, korzystne warunki i bliskie sąsiedztwo Aldi z pewnością przysłużą się rozwojowi biznesu – dodaje Tomasz Gawlik.

Targi SCF CEE 2021 przyciągają tysiące partnerów zainteresowanych rozwojem sieci handlowych i najemców centrów handlowych. Aldi po raz pierwszy uczestniczy w tym wydarzeniu jako wystawca. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się na stoisku nr 500 już od 22 do 23 września w Warszawie, w Centrum Expo XXI.

Ilona Mrozowska 4318 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.