Kaufland przechodzi przemianę

Sklep sieci w Lesznie przeszedł modernizację, w ramach której w placówce pojawiło się wiele nowych rozwiązań ułatwiających klientom codzienne zakupy.

W zmodernizowanym sklepie znalazły się panele, które w porównaniu do tradycyjnych czytników cen pozwalają zarejestrować kartę Payback, sprawdzić stan punktów, aktywować specjalne kupony, a przy ladzie obsługowej zapoznać się również ze składem produktów oferowanych na wagę.

Klienci preferujący płatności bezgotówkowe mogą od teraz korzystać także z kas samoobsługowych.

W sklepie wdrożone zostały również rozwiązania przyjazne środowisku, w tym energooszczędne oświetlenie LED oraz automat na kaucjonowane butelki, dzięki któremu opakowania mogą zostać ponownie wykorzystane a klienci otrzymują bon na zakupy w sklepach sieci.

W markecie powstała także Strefa Świadomego Odżywiania, w której można znaleźć produkty dedykowane konkretnym potrzebom żywieniowym, w tym artykuły wegańskie i wegetariańskie, a także z niską zawartością cukru czy bez glutenu. Dodatkowo market został wyposażony we własną wędzarnię.

Z okazji ponownego otwarcia sklepu w Lesznie od czwartku 23 września do soboty 25 września jego klienci mogą liczyć na drobne podarunki w postaci żetonów do wózków zakupowych, a także róż i balonów. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku oraz kawy i herbaty czy napojów marki własnej sieci K-Classic. Dla klientów przewidziano również konkurs "Koło szczęścia", w którym do wygrania będą bony na zakupy w sklepach sieci oraz produkty marek własnych Kauflandu m.in. artykuły spożywcze i kosmetyki.

 

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.