Garnier & Auchan wspólnie dla planety

Marka kosmetyków razem z siecią sklepów organizuje konkurs promujący ochronę środowiska.

Konkurs organizowany przez Garnier we współpracy z Auchan ma na celu zwiększenie proekologicznych zachowań wśród konsumentów oraz zmianę nawyków na te bardziej przyjazne środowisku. Dlatego też zadaniem uczestników konkursu jest opisanie kreatywnych pomysłów na codzienne oszczędzanie energii w domu. Zwycięzcy wyłonieni zostaną na podstawie najciekawszych inicjatyw proekologicznych przesłanych w zgłoszeniu.

W konkursie przewidziane są nagrody indywidualne dla poszczególnych laureatów w postaci 100 zestawów kosmetyków Garnier, ale to nie wszystko. Garnier i Auchan ufundują również ławki solarne i postawią je w trzech miejscowościach. To uczestnicy konkursu będą mogli zagłosować na miejsca, w których zlokalizowane zostaną ławki. Trzy miasta z największą liczbą głosów otrzymają te wyjątkowe nagrody.

Siedziska solarne będą wyposażone w panel fotowoltaiczny, akumulator oraz ładowarki USB, dzięki czemu będzie można na nich naładować telefon komórkowy korzystając z energii słonecznej. Z nagród w postaci ekologicznych ławek solarnych będą mogli skorzystać nie tylko uczestnicy konkursu, ale również każdy z nas!

Konkurs trwa w dniach 16 września - 3 października. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest zakup dowolnego produktu Garnier w sieci sklepów Auchan (online lub stacjonarnie) i zachowanie paragonu.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.