Sześć nowych lokalizacji Easy Auchan na stacjach bp

Firmy bp i Auchan Retail Polska rozszerzają współpracę o kolejne lokalizacje sklepów Easy Auchan. Jeszcze w tym roku pojawią się one na sześciu stacjach bp, trzech w Warszawie i trzech w Krakowie.

Pod koniec 2020 r. firma bp oraz Auchan Retail Polska rozpoczęły strategiczną współpracę, w ramach której na stacjach bp uruchomione zostały trzy sklepy w formacie convenience - pod szyldem Easy Auchan. Nowy format sklepów oferuje praktyczne, szybkie i wygodne zakupy. O ich komforcie decydują m.in. korzystne godziny otwarcia - podobnie jak stacje benzynowe bp sklepy Easy Auchan są otwarte przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Teraz firmy ogłosiły, że powstanie sześć kolejnych placówek. Realizacja zaplanowanych otwarć rozpocznie się 20 września br. uruchomieniem sklepu na stacji bp przy ulicy Grochowskiej 149 w Warszawie. Druga z warszawskich lokalizacji to stacja Kogut przy ulicy Jana Rosoła 68, która otwarta zostanie 4 października. Kolejne cztery sklepy Easy Auchan otworzą się na przełomie listopada i grudnia.  

- Oferta zaproponowana przez bp i Auchan spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów. Cieszy nas to tym bardziej, że nowy koncept wprowadzany był w niełatwych warunkach związanych z pandemią. Ci z klientów, którzy odwiedzili już nasze stacje ze sklepami Easy Auchan regularnie z nich korzystają, robiąc wygodne zakupy w drodze, w estetycznym wnętrzu i z ulubioną marką - mówi Barbara Wiążewska, dyrektor generalny bp retail w Polsce.

W sklepach Easy Auchan dostępnych jest od 1700 do 1900 produktów (w zależności od powierzchni sprzedaży), w tym środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Od 250 do 300 z nich to produkty marek własnych Auchan, w tym gama produktów sprzedawanych pod marką Pewni Dobrego.

Na jednej z pilotażowych stacji bp wprowadziło również innowacyjną ofertę Wild Bean Cafe z poszerzoną ofertą śniadaniową i lunchową, oferującą dania na miejscu i na wynos m.in. kanapki, przygotowywane na życzenie