OSM Łowicz doceniona

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu stawia na rozwój, co jest dostrzegane i nagradzane w trakcie prestiżowych wydarzeń.

Jednym z nich jest 18. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbyło się w dniach 8-9.09.2021 r. w Białymstoku. Jest to najważniejsze wydarzenie branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

W trakcie Forum wyłoniono Zwycięzców XIV Rankingu Spółdzielni Mleczarskich 2021 r. Jak co roku laureatów rankingu wybrała kapituła pod przewodnictwem wiceminister rolnictwa Anny Gembickiej. Z ponad 60 podmiotów ocenianych z wielu perspektyw Kapituła wyłoniła najlepszych z najlepszych. Wśród nich nie zabrakło oczywiście OSM Łowicz. Podczas uroczystej gali prezes zarządu Iwona Grzybowska (na zdjęciu w czarnej sukni) odebrała dwie zwycięskie statuetki w kategoriach: "Lider Ekspansji" oraz "Kobieta Biznesu". Druga z nagród jest osobistym laurem dla prezes zarządu.

- Jest to wielki powód do dumy i jest nam niezmiernie miło z tego, że szeroko rozumiane środowisko mleczarskie dostrzega naszą ciężką pracę i jej rezultaty - podsumowuje Iwona Grzybowska.

OSM Łowicz jest również doceniane na rynku lokalnym o czym świadczy otrzymana nagroda w konkursie "Łódzkie Mlekiem Płynące" Bratoszewice 2021 r., która została wręczona w trakcie XXIX Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej "Rol-Szansa" 2021 r., 28 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim. Wyróżniona została seria Jogurtów z mascarpone oraz seria Serków Mascarpone w 4 oryginalnych smakach – czekoladowym, waniliowym z białą czekoladą, malinowym, karmelowym, czyli tegoroczna łowicka nowość.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.