Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

"Niech Świat Pozna Twoje Piwo!"

Pod takim hasłem ruszyła właśnie druga edycja konkursu organizowanego przez rzemieślniczy Browar Pinta i Lidl Polska.

W ogłoszonej właśnie drugiej edycji konkursu "Niech Świat Pozna Twoje Piwo!" piwowarzy domowi będą mogli sprawdzić się w sześciu stylach: Hopfenweizen, West Coast Double IPA, Belgian Tripel z amerykańskim chmielem, German Pils, Polish Pale Ale na polskich chmielach oraz Chocolate Brown Porter.

Tym razem dostają jeszcze więcej czasu na szlifowanie receptur, ponieważ zgłoszenia będą przyjmowane dopiero od 3 do 14 stycznia 2022 roku na stronie www.browarpinta.pl/konkurs.

Pierwsze z najlepszych piw konkursu, Hopfenweizen, trafi na warsztat piwowarów w Browarze Pinta krótko po ogłoszeniu wyników. Natomiast sprzedaż konkursowych piw w sklepach Lidl rozpocznie się od marca 2022 roku.

Więcej informacji o drugiej edycji konkursu "Niech Świat Pozna Twoje Piwo!" i jego regulamin znajdują się na stronie www.browarpinta.pl/konkurs.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.