Everli dowiezie klientom zakupy z Carrefour BIO

Dostawy artykułów ze sklepów Carrefour BIO, oferujących certyfikowaną żywność ekologiczną, można już zamawiać w serwisie zakupowym Everli.

Carrefour BIO to koncept, który zapewnia szeroki wybór żywności ekologicznej. Pierwszy taki sklep powstał w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 87 i działa od 2019 r. W asortymencie Carrefour BIO jest ponad 3000 produktów, od wypiekanego na miejscu pieczywa, warzyw i owoców z ekologicznych upraw po ofertę produktów bio marki własnej Carrefour, objętych gwarancją najniższej ceny. Na półkach znaleźć można także kosmetyki naturalne czy biodetergenty. Sieć uruchomiła nowy format sklepów w ramach strategii transformacji żywieniowej i demokratyzacji żywności bio.

Na przełomie sierpnia i września br. oferta sklepów Carrefour BIO została udostępniona w serwisie Everli – platformie typu marketplace służącej do zakupów spożywczych online.

– Zależy nam, aby zdrowa żywność pochodząca z ekologicznej produkcji oraz produkty bio do pielęgnacji były łatwo dostępne i przystępne cenowo dla konsumentów z całej Polski – mówi Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska. – Stawiamy na nieustanny rozwój nowych, wygodnych sposobów robienia zakupów, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań e-commerce. Dzięki rozszerzeniu współpracy z Everli możemy jeszcze bardziej ułatwić klientom skorzystanie z bogatej oferty produktów ekologicznych, którą oferujemy w naszej sieci w ramach strategii transformacji żywieniowej i programu Act for Food.

Dzięki współpracy między Carrefour Polska a Everli użytkownicy serwisu mogą zamówić zakupy z wybranego sklepu Carrefour BIO, które specjalnie przeszkolony dostawca – Szoper Everli dostarczy pod drzwi ich domu. Usługa może zostać wykonana nawet w tym samym dniu, kiedy zostało złożone zamówienie. Produkty dostępne w serwisie Everli mają taką samą cenę, jak w sklepie stacjonarnym Carrefour  BIO – klienci uiszczają tylko opłatę za dostawę w wybranym terminie.

Po raz pierwszy Carrefour rozpoczął współpracę z Everli w 2019 r. Od tego czasu platforma ta dowozi zakupy klientom z wybranych sklepów Carrefour (marketów i hipermarketów).

 

Ilona Mrozowska 4318 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.