Spółka Lajuu nawiązała współpracę z siecią Kontigo

Firma Lajuu sfinalizowała umowę z Kontigo, dzięki której produkty marki będą dostępne w ponad 35 punktach stacjonarnych sieci oraz w sprzedaży internetowej. Współtworzona przez aktorkę Weronikę Rosati marka Lajuu systematycznie poszerza dystrybucję.

Lajuu to polska firma, która stoi za markami z naturalnymi kosmetykami: Bellamama, Lajuu by Weronika Rosati oraz The Men by Grzegorz Krychowiak. W maju 2021 r. spółka wprowadziła na rynek wegańskie, naturalne produkty pielęgnacyjne stworzone wspólnie z Weroniką Rosati. W tym samym czasie firma rozpoczęła sprzedaż kosmetyków we własnym sklepie internetowym, ale celem było wprowadzenie produktów spółki do sprzedaży stacjonarnej.

– Współpraca z siecią Kontigo to bardzo ważny punkt naszego rozwoju. Kosmetyki Lajuu by Weronika Rosati będą dostępne nie tylko w sprzedaży internetowej, ale także w ponad 35 punktach stacjonarnych sieci. Dzięki temu konsumenci zyskają szansę i możliwość obcowania z produktami i doświadczania naszej marki, namacalnie, na żywo. To bardzo ważne w przypadku sprzedaży kosmetyków, zwłaszcza z segmentu premium – mówi Aneta Stacherek, prezes zarządu Lajuu.

Kosmetyki Lajuu by Weronika Rosati będą dostępne w sieci Kontigo od końca września. Obecnie produkty można zakupić w: Notino, MINTI Shop, Nutridome, MyWayEko, a także w sklepie z kosmetykami naturalnymi BeClinic, internetowo i stacjonarnie - w Centrum Riviera w Gdyni.

Jeszcze we wrześniu oferta marki Lajuu poszerzy się o nowe produkty dla kobiet. Trwają także intensywne prace nad nową marką z naturalnymi kosmetykami dla mężczyzn The Men by Grzegorz Krychowiak, które trafią do sprzedaży w grudniu 2021.

Ilona Mrozowska 4378 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.