Do sieci Spar dołączają mini placówki

Kolejne dwa sklepy Mini dołączyły do sieci Spar. Mają one ok. 100 mkw. powierzchni, ale w jednej z nich znalazło się miejsce na nowy koncept sieci - Bean Tree Cafe.

Nowe placówki pod szyldem Mini Spar znajdują się w Siemianowicach Śląskich, przy ul. Westerplatte 2 (157 mkw. sali sprzedaży) oraz w Nowym Targu, przy ul. Szaflarskiej 8a (110 mkw.).

Obie prowadzone są przez niezależnych, polskich przedsiębiorców i oferują świeży asortyment dla okolicznych mieszkańców. Dodatkowo, w Nowym Targu pojawiło się kolejne bistro Bean Tree Cafe, w którym można zakupić zapiekanki, hot-dogi, panini oraz kawę.

Spar Mini to format, który dedykowany jest lokalizacjom na osiedlach i na terenach wiejskich. To sąsiedzki sklep na szybkie, wygodne i codzienne zakupy. Dostępne są w nich polskie produkty w "atrakcyjnych cenach", a także wyroby pod marką własną Spar, których asortyment jest wciąż rozwijany.

- Spar Mini to idealny format dla mniejszych, polskich przedsiębiorców – pozwala utrzymać na rynku lokalne sklepiki i konkurować z dużymi sieciami supermarketów. Dzięki wyjątkowej ofercie, jaką zapewniamy w Spar spełnią wszystkie wymagania klientów i będą mogły poszerzać grono odbiorców oraz budować ich lojalność- uważa Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep Spar.

Dodaje, że to co również ma przyciągnąć klientów do sklepów Spar, także tych w formacie mini, to regularnie wprowadzane nowe akcje lojalnościowe. Obecnie za zebrane znaczki klienci mogą odebrać rabat do 78% na produkty premium marki vivo od Villeroy&Boch Group. W skład zastawy wchodzą klasyczne talerze oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej.

Akcja jest dostępna wyłącznie w sieci Spar i potrwa do 12 października, a wydawanie nagród nastąpi do 19 października 2021 r. .


Ilona Mrozowska 4318 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.