Strona Lidl-sklep.pl przestaje istnieć

23 września dojdzie do zintegrowania strony internetowej www.lidl.pl ze stroną internetową www.lidl-sklep.pl i od tego momentu ta ostatnia witryna przestanie działać pod pierwotną domeną.

Funkcjonować natomiast będzie strona pod adresem www.lidl.pl. Od momentu wdrożenia zaplanowanych zmian strona internetowa www.lidl.pl stanie się serwisem za pomocą którego administrator prowadzić będzie sprzedaż artykułów z oferty non-food oraz działania o charakterze informacyjnym, handlowym lub reklamowym, którego pierwotną funkcję pełniła strona internetowa www.lidl-sklep.pl.

Według operatora w związku ze zmianą adresu sklepu internetowego nie jest wymagana żadna aktywność ze strony klientów. Jak na razie na wygasającej witrynie nie ma o tym fakcie żadnej informacji.

Internetowy sklep Lidla oficjalnie ruszył ruszył 5 kwietnia 2019 r. Wcześniej, bo 3 listopada 2017 r. operator wystartował z platformą do zamawiania alkoholi winnicalidla.pl, która funkcjonuje do dziś. Prowadził też lidl-podróże, ale dość szybko zrezygnował z tej usługi.

 

Katarzyna Pierzchała 4732 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.