Pfeifer & Langen Polska wzmacnia zarząd

Do jego składu dołączyła Tamara Nosarzewska, która będzie odpowiedzialna za obszar techniczno-produkcyjny w całej grupie.

- Chciałabym, żeby firma była zawsze o krok przed innymi. Nie tylko przed konkurencją, co oczywiste, ale też żeby wyprzedzała oczekiwania pracowników i kontrahentów. Ważne, żeby firma była nie tylko efektywna, ale też przyjazna dla środowiska i całego otoczenia - mówi o swoich zamierzeniach Tamara Nosarzewska.

W jej zainteresowaniu będą wszelkie zastosowania nowych technologii - w procesie samej produkcji cukru oraz w innych obszarach - uszlachetniania, czy też uprawy buraka cukrowego.

Tamara Nosarzewska jest jedną z niewielu kobiet na kierowniczym stanowisku w przemyśle cukrowniczym.

- Miałam wiele lat, by przyzwyczaić się, że pracuję w męskim środowisku. Już na studiach byłam jedną z zaledwie dwóch kobiet. Ale w Pfeifer & Langen Polska relacje zawsze były bardzo partnerskie, stawiało się na wykorzystanie potencjału i wiedzy - mówi Tamara Nosarzewska.

Od 20 lat związana z przemysłem cukrowniczym. Zaraz po studiach rozpoczęła pracę w dziale technicznym cukrowni w Glinojecku należącej wówczas do British Sugar. Kierowała tam najpierw działem produkcji paszowej, a później pakownią cukru. Gdy cukrownię przejęła firma Pfeifer & Langen Polska, kierowała działem produkcji asortymentowej, gdzie zajmowała się m.in. rozbudową linii do produkcji cukrów płynnych. Od 2017 r. była dyrektorką cukrowni w Glinojecku, dzięki jej aktywności fabryka stała się liderem jeśli chodzi o efektywność produkcji w całej grupie. W 2020 r. objęła stanowisko dyrektora ds. produkcji podstawowej Pfeifer & Langen Polska. Zajmowała się projektami strategicznymi dotyczącymi m.in. transformacji energetycznej i digitalizacji.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.