Wolt wchodzi w modę

W tym celu fińska platforma oferująca szybkie dostawy nawiązała współpracę z Local Heroes - streetwearową marką, skierowaną do młodych, niezależnych, ludzi.

- Zakupy z dostawą do domu stały się symbolem naszych czasów. O ile jednak dostawy artykułów spożywczych są dość powszechne, o tyle kupowanie ubrań za pośrednictwem platform, takich jak Wolt, ciągle jest jeszcze nowością. Widzimy jednak, że coraz liczniejsza grupa konsumentów, zwłaszcza młodszych, korzysta z tego typu rozwiązań, ceniąc wygodę i oszczędność czasu - mówi Wojciech Chmielewski, retail business manager, Wolt Polska.

- Dla nas ten rozwijający się trend stał się impulsem do nawiązania partnerstwa z Local Heroes. To współpraca, która pozwoli nam przenieść nasze dotychczasowe doświadczenia, związane z realizacją szybkich dostaw, na nowe obszary działalności - dodaje.

Od sierpnia, dzięki współpracy Wolt i Local Heroes, po raz pierwszy, ubrania i akcesoria polskiej firmy, dotrą do klientów w tym samym dniu, w którym zostały kupione za pośrednictwem platformy. Usługa realizowana jest na terenie Warszawy i obejmuje: Pragę Północ, Pragę Południe, Mokotów, Śródmieście, Ochotę, Wolę i Żoliborz.

- Możliwość kupowania naszej odzieży za pośrednictwem platformy Wolt to doskonała opcja dla tych, którzy cenią wygodę, ale też idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb last minute. Teraz, bez wychodzenia z domu, można otrzymać szybką dostawę w Warszawie z naszego sklepu, znajdującego się przy ulicy Mokotowskiej 49. Otwiera to drogę dla nowej generacji handlu detalicznego, który poprzez platformę internetową będzie oferował innowacje i doznania na najwyższym poziomie - powiedział Kacper Klisz, e-commerce director, Local Heroes.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.