ExitGates produkcji Wanzl

Bramki wyjściowe do strefy kas samoobsługowych.

ExitGates produkcji Wanzl - bramki wyjściowe do strefy kas samoobsługowych – kontrolują ruch klientów, zapobiegają kradzieżom, redukują kolejki, można je zintegrować z dowolnymi systemami kasowymi z możliwością późniejszych zmian.

Te inteligentne bramki z wbudowanymi skanerami kodów kreskowych otwierają się po sczytaniu paragonu zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zarówno klientom jak i właścicielom sklepów.

Bramka ExitGate dzięki czujnikom bada aktualną sytuację (osoby wolno lub szybko poruszające się, klienci z dziećmi) i utrzymuje ramiona bramki w pozycji otwartej tak długo, jak to konieczne, ale ani sekundy dłużej. Obowiązkowo wyposażona jest w funkcję antypaniki - możliwość otwarcia ramion w przeciwnym kierunku. ExitGates idealnie wpasuje się w design sklepu dzięki różnorodnym wariantom wykonania.

www.wanzl.pl

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.