Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowa edycja limitowana Stock Prestige City Lights

Esencja luksusu i energii nocnego życia wielkich miast.

Po zmroku światowe metropolie nie zasypiają – rozpoczynają swoje nocne życie. Z klubów rytmicznie wydobywa się blask świateł i płynie ulicami niczym krew w żyłach.

Nowa limitowana edycja Stock Prestige to esencja luksusu i energii nocnego życia wielkich miast. Zasmakuj prestiżu w najlepszym wydaniu i celebruj wieczór w blasku Stock Prestige City Lights!

Dostępna w dwóch limitowanych edycjach opakowania: 500 ml i 700 ml.

Ponadto na profilu FB marki trwa konkurs konsumencki, gdzie do wygrania znajdują się pobyty w ekskluzywnym hotelu InterContinental w Warszawie, vouchery do m.in. Apartu, Zalando i Morele oraz 300 butelek najnowszej edycji.

Czas trwania: 23 sierpnia – 1 listopada.

Więcej szczegółów na: https://www.facebook.com/StockPrestige.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.