Lisek wychodzi poza Warszawę

Aplikacja mobilna do zamawiania zakupów jest już dostępna także w Krakowie.

- To mały krok dla Liska, ale wielki krok dla naszego stada. Witamy Kraków! - czytamy w poście zamieszczonym na fanpage'u Liska na Facebooku 30 sierpnia.

Lisek.app to aplikacja mobilna do zamawiania zakupów i jeden z młodszych graczy na rynku dowozów. W stolicy działa od roku. Usługa w Warszawie jest już w 10 dzielnicach. Są to: Wilanów, Ursynów, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Wola, Chrzanów, Bemowo, Bielany oraz Żoliborz.

Aplikacja jest darmowa. Dostawa kosztuje 2,99 zł, a przy zamówieniu powyżej 50 zł jest gratis. Lisek oferuje też regularnie promocje; jeśli klient zapisze się na firmowy newsletter, będzie dostawał zniżkowe kody. Przy zamówieniu powyżej 100 zł klient dostaje 10% zniżki na cały koszyk.

Zamówienie można złożyć codziennie od 8:00 do 23:00. Co więcej i co ważne w obliczu planów ograniczenia możliwości działania w niedziele przez placówki pocztowe, Lisek dostarcza zakupy także w niedziele niehandlowe.

Aplikację można pobrać z AppStore oraz Google Play.
 
Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.