Empik: 300. salon już niebawem

To tej liczby zbliża sieć nowo otwarty salon na warszawskim Wilanowie.

Salon na Placu Vogla jest 290. sklepem sieci w Polsce i jednocześnie 27. sklepem w stolicy.

W nowo otwartym Empiku na klientów czeka szeroki wybór nowości wydawniczych, bestsellerów książkowych i muzycznych, prasy, artykułów papierniczych, zabawek czy gier planszowych.

Na półkach nowego salonu Empik, poza nowościami i bestsellerami książkowymi czy muzycznymi, nie brakuje inspiracji kulturalnych i rozrywkowych, propozycji na ciekawe zorganizowanie czasu wolnego, rozwój zainteresowań a także mnóstwo inspiracji prezentowych. Klienci znajdą tam także szeroką ofertę artykułów szkolnych, papierniczych i kreatywnych, a także popularne gry planszowe oraz prasę.

Ponadto Empik od lat konsekwentnie inwestuje w rozwój nowoczesnych rozwiązań między innymi z zakresu sprzedaży online. Dzięki temu zapewnia dostęp do swoich produktów i usług zawsze wtedy, kiedy klienci tego potrzebują. Tak też jest w przypadku nowo otwartego punktu.

Empik Premium to również zniżki do -20% na Empik.com, dostawa za 0 zł kurierem i do tysięcy punktów odbioru w całej Polsce, bezpłatny dostęp do 15 tys. audiobooków i e-booków oraz 20 tys. podcastów w ramach Empik Go czy 20% rabatu na cały asortyment Empik Foto i do 20% zniżki na bilety w kinach Helios. To także możliwość skorzystania z przedsprzedaży biletów na najważniejsze polskie wydarzenia muzyczno-kulturalne, a także bezpłatny dostęp do milionów utworów w serwisie Empik Music na 6 miesięcy.
 
Jeśli klienci nowego salonu na Wilanowie nie znajdą na półkach poszukiwanych produktów, będą je mogli zamówić na Empik.com z opcją bezpłatnego odbioru w wybranym sklepie Empik. Platforma oferuje 3,5 mln artykułów - obok książek, muzyki, filmów czy gier planszowych również produkty z takich kategorii jak na przykład Zdrowie i Uroda, Sport, Dom i Ogród czy Elektronika.

Salon otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00. Sklep w niedziele niehandlowe jest nieczynny.

Z okazji otwarcia, w dniach 15-17 września, na wszystkie tytuły z kategorii Książka i Muzyka obowiązuje 20% rabat.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.