Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Lidl powraca z piwną promocją

Tylko w najbliższy piątek (17 września) użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z oferty "wszystkie piwa w butelce, 4+4 gratis".

Specjalną akcją objęty zostanie bardzo szeroki asortyment produktów, tj. wszystkie piwa w butelce, w tym klasyczne piwa od znanych i cenionych producentów, szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych.

Aby skorzystać z promocji, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować aplikację przy kasie w dowolnym sklepie sieci.Dzięki temu w dniu promocji, zapłacimy jedynie za 4 piwa, a kolejne 4 najtańsze spośród 8 wybranych otrzymamy gratis.

Szczegóły promocji oraz pełna lista piw objętych akcją są dostępne w aplikacji w dniu obowiązywania kuponu. Kupon przeznaczony jest do jednorazowego użytku. W promocji piwnej będą mogli wziąć udział jedynie pełnoletni klienci.

Aplikację Lidl Plus można bezpłatnie pobrać z Google Play, Appstore oraz Huawei Store.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.