Ruszyły e-zakupy w Auchan na Górnym Śląsku

Auchan Retail Polska kontynuuje rozwój sprzedaży przez internet - 13 września firma rozszerzyła zakres usług e-commerce o kolejne miasta, tym razem z obszaru Górnego Śląska. W kolejce czeka już Kraków.

To kolejny region Polski, po Warszawie i Wrocławiu, w którym zakupy zamówione online będą dostarczane bezpośrednio do domów klientów. Równocześnie staną się one jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, dzięki połączeniu dotychczasowych platform zakupowych sieci pod wspólnym adresem zakupy.auchan.pl, o czym pisaliśmy kilka dni temu.

Nową usługą objętych będzie ponad milion klientów, mieszkańców ośmiu miast na terenie Górnego Śląska: Katowic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Mikołowa.

Auchan obecne jest na rynku e-grocery w Polsce od ponad 10 lat. Zakupy przez internet ostatnio są kluczowym elementem strategii rozwoju biznesu firmy, dlatego inwestuje w rozwiązania e-commerce.

- Jeszcze w tym roku chcemy rozszerzyć tę usługę na kolejne miasta. W najbliższych tygodniach startujemy ze sprzedażą internetową w Krakowie. Połączenie platform zakupowych w jeden wspólny adres: zakupy.auchan.pl z pewnością zostanie docenione przez klientów i wierzę, że w Warszawie szybko się do tej zmiany przyzwyczają – komentuje Małgorzata Piekarska, dyrektor marki/klienta/data/ digital/IT Auchan Retail Polska.

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów pod marką Auchan, supermarketów pod marką Auchan Supermarket, sklepami typu convenience store pod marką Easy Auchan, sklepami osiedlowymi pod marką Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć posiada również sklepy franczyzowe w formacie supermarket i hipermarket.

 

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.