Kaufland rekrutuje do nowego magazynu

Firma poszukuje 30 osób na stanowisko magazyniera hali, a także dwóch techników automatyków.

Rekrutacja do nowego magazynu właśnie ruszyła, a zatrudnieni rozpoczną pracę już od października.

Jak zapewnia Kaufland, poza wynagrodzeniem wynoszącym do 3600 zł brutto oraz dodatkiem za frekwencję w kwocie do 500 zł brutto od marca 2022 r. – kiedy magazyn zacznie już w pełni obsługiwać wszystkie sklepy sieci w Polsce – magazynierzy mogą liczyć także na specjalny dodatek za pracę w mroźni w wysokości 500 zł brutto miesięcznie oraz premię motywacyjną. Szczegóły rekrutacji można znaleźć na stronie kariera.kaufland.pl.

Nowy magazyn o powierzchni 12 tys. mkw. zostanie uruchomiony w marcu 2022 r. w Woli Krzysztoporskiej i będzie pierwszym i zarazem najnowocześniejszym obiektem mroźniczym sieci w Polsce.

Towary szybko rotujące będą w pełni automatycznie pobierane z obszaru wysokiego składowania i podawane do miejsca kompletacji. Przewidywany miesięczny wolumen dystrybucyjny to około 700 tys. opakowań zbiorczych.

Pierwsze testowe wysyłki towaru do wybranych sklepów ruszą w styczniu 2022 r. Od marca nowy magazyn powinien dostarczać produkty mrożone do wszystkich sklepów Kaufland w Polsce.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.