Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Zatrzymaj letnie chwile z marką Gancia

Marka przygotowała dla swoich konsumentów aktywację, która przeniesie ich wprost do słonecznego Piemontu.

Gancia to prekursor włoskiego winiarstwa i marka ze 170-letnią tradycją. Marka zalicza się do symboli włoskiego stylu życia. To także synonim wspólnego ucztowania i pięknych chwil w towarzystwie bliskich i przyjaciół, wywodzący się właśnie ze słonecznej krainy – Piemontu w północnej części Włoch.

Niedawno Gancia oddała w ręce konsumentów gamę win stołowych, w których odnaleźć można klimat winiarskiego Starego Świata zamknięty w butelce. Od klasycznych półwytrawnych do słodkich i orzeźwiających Frizzante. Służą zarówno jako aperitif, jak i uzupełnienie kolacji z bliskimi. Starannie wyselekcjonowane winogrona z Włoch gwarantują niezwykłe, aromatyczne i zbalansowane smaki. Każde inne, ale wszystkie uświetniające wyjątkowe chwile w towarzystwie bliskich i przyjaciół, w coraz dłuższe jesienne wieczory.

Podczas nieuchronnie nadciągających jesiennych dni, marka Gancia chce przenieść swoich konsumentów ponownie w klimat ciepłego, wakacyjnego czasu, wprost do słonecznego Piemontu. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości AR, użytkownicy za pomocą swoich smartfonów, będą mogli wygenerować portal do serca tej niezwykłej krainy. Dzięki temu każdy będzie mógł doświadczyć wyjątkowego klimatu ojczyzny marki Gancia i słonecznego lata.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://gancia.pl/ oraz w mediach społecznościowych marki: https://www.facebook.com/ganciapolska oraz https://www.instagram.com/ganciapoland/.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.