Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowości smakowe od Stock Prestige

Na rynku pojawiły się dwa nowe warianty: Marakuja oraz Mango.

Stock Prestige o smaku Mango wyróżnia się ożywczym tropikalnym charakterem. Jest odpowiedzią na potrzebę niebanalnych, egzotycznych doświadczeń smakowych.

Marakuja to z kolei rześki i lekko kwaskowy owoc, sprawiający że drinki nabierają orzeźwiającego, tropikalnego charakteru, który uwiedzie fanów orientalnej słodyczy.

Osoby preferujące spożywanie wódki bez dodatków mogą cieszyć się tym wyjątkowym aromatem w czystej postaci dzięki Stock Prestige Passionfruit.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.