CH Plaza Rzeszów ma najlepsze wyniki od 2015 r.

Przebudowa CH Plaza Rzeszów oraz pojawiający się ciągle nowi topowi najemcy wpływają na rosnącą popularność tej galerii. Świadczą o tym ostatnie badania odwiedzalności pokazujące 30-proc. wzrost liczby klientów w sierpniu br. licząc aż od 2015 r.

Ostatnie lata w CH Plaza Rzeszów - pomimo pandemii - to czas kolejnych zmian i nowości wpływających na popularność galerii wśród klientów. Dzięki zabiegom zarządcy – Keen Property Managment – do portfolio co chwilę dołączają nowi kluczowi najemcy. Pod koniec czerwca 2021 r. w ofercie CH Plaza Rzeszów znalazł się kolejny duży gracz. Tym razem jest to salon sieci Sinsay – jeden z największych sklepów tej marki na Podkarpaciu. Znajduje się on na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmuje powierzchnię bliską 1000 mkw.

Pod koniec tegorocznych wakacji dużym wydarzeniem było otwarcie nowego salonu Empik. Marka zdecydowała się na powrót po kilkuletniej przerwie oraz zmianach, jakie w międzyczasie zostały wprowadzone w Centrum, które uatrakcyjniły jego ofertę. Co ważne, sieć od razu zdecydowała się na minimum pięcioletnią współpracę z CH Plaza Rzeszów. Nowoczesny salon z pełną ofertą sprzedaży Empiku zajmuje powierzchnię blisko 250 mkw. i znajduje się na parterze.

Sinsay i Empik to nie jedyne otwarcia w pierwszej połowie 2021 r. W lutym otwarte zostały nowe salony Toys Box oraz TEXAS Club, a wcześniej modernizację przeszedł Rossmann.

Najnowsze wyniki badań odwiedzalności pokazały, że wszystkie działania związane z przebudową Centrum, odnowieniem salonów i ciągów komunikacyjnych, a przede wszystkim z pozyskiwaniem nowych, atrakcyjnych najemców przynoszą zamierzone efekty. CH Plaza Rzeszów w sierpniu 2021 r. odnotowała aż 30% wzrost odwiedzin klientów. Jest to wzrost w stosunku do ubiegłych lat, licząc aż od 2015 r.

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), Medicover Stomatologia, Decathlon, oraz sklepy Sizeer, 50Style, Yaya, Quiosque, Smyk, ToysBox, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

 

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.