Carrefour rozszerza usługę Carrefour Drive

Od września klienci mogą skorzystać już z ponad 50 punktów zlokalizowanych przy sklepach sieci w całej Polsce.

Carrefour Drive to opcja odbioru internetowych zakupów spożywczych, która przygotowana została z myślą o zmotoryzowanych klientach.

W ramach usługi zamówienie odbiera się, podjeżdżając samochodem do specjalnie oznaczonych punktów Carrefour Drive przy hiper- i supermarketach sieci. Złożone na carrefour.pl zamówienie kompletowane jest wcześniej przez pracownika sklepu, a następnie dostarczone wprost do bagażnika.

W razie jakichkolwiek pytań klienci mogą skontaktować się z osobą realizującą zamówienie - we wszystkich punktach odbioru zamontowano tablice z odpowiednim numerem kontaktowym.

- W obszarze e-grocery konsekwentnie pracujemy nad rozwojem oferty sklepu, zwiększaniem jego zasięgu oraz poszerzeniu palety możliwości dostaw i odbiorów zakupów - mówi Marcin Bojarski, dyrektor e-commerce, Carrefour Polska.

Dotychczas z Carrefour Drive korzystać mogli przede wszystkim mieszkańcy Warszawy oraz Gdańska. Od maja bieżącego roku usługa została uruchomiona w kolejnych miastach wojewódzkich: Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy, Zielonej Góra, Wrocławiu, Białymstoku oraz Lublinie. Z usługi mogą jednak skorzystać również mieszkańcy mniejszych miast, takich jak m.in. Biała Podlaska, Jaworzno, Wołomin, Puławy, Radom, Zamość, Rybnik, Tczew, Radomsko, Dębica, Kalisz, Kraśnik, Krosno, Legionów, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Sącz, Olkusz czy Zgorzelec.

W celu skorzystania z punktu Carrefour Drive należy złożyć zamówienie na stronie carrefour.pl, w części "sposób dostawy" zaznaczyć opcję "Podjedź i odbierz Drive", a następnie wybrać odpowiedni sklep oraz preferowany termin odbioru. Płatności za zakupy można dokonać od razu online – przelewem lub blikiem.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.