Kaufland z jubileuszową kampanią

Sieć ogłasza w niej huczne obchody 20. urodzin.

Firma Kaufland jest obecna na polskim rynku już od 20 lat. Sieć zachęca do wspólnego świętowania wszystkich klientów, dla których przygotowała liczne urodzinowe niespodzianki, konkursy i niepowtarzalne promocje. Huczne obchody jubileuszu otwiera kampania "20 lat idę tam, gdzie wszystko mam".

W emocjonalnym spocie otwierającym kampanię zaprezentowano najważniejsze wydarzenia z życia młodej kobiety i kluczowe decyzje, jakie podjęła w ciągu ostatnich 20 lat. Życie bohaterki jest pełne wyborów, ale na każdym kroku towarzyszy jej Kaufland. Nostalgiczny charakter reklamy podkreśla znany na całym świecie utwór Roya Orbisona pt. „You Got It” w nowej aranżacji zrealizowanej specjalnie na zlecenie sieci. Na dalszych etapach kampanii zadebiutują kreacje video dotyczące pracowników oraz partnerów biznesowych.

Emisja spotów w telewizji, muzycznych i filmowych serwisach streamingowych, radiu oraz w kinach potrwa do końca października. Kampania będzie widoczna również w outdoorze, tj. na billboardach w największych polskich miastach oraz na przestrzeni reklamowej autobusów miejskich. Warto również śledzić profil sieci w social mediach, gdzie będzie można znaleźć wiele angażujących treści i wziąć udział w atrakcyjnych konkursach.

Koncepcję kampanii opracowała agencja kreatywna Huta 19 im. Joachima Fersengelda, a za produkcję spotów odpowiada firma Feelmovie. Dom mediowy The Media Insight uczestniczył w projekcie na etapie zakupu mediów.

W ramach jubileuszu sieci Kaufland w Polsce wystartował także konkurs dla uczestników Programu PAYBACK. W konkursie "Złoty Balon" konta aż 1 000 zwycięzców zasili dodatkowe 20 000 punktów. Wygrają osoby, które w dniach od 9 września do 3 listopada zgromadzą najwięcej punktów za zakupy w sklepach Kaufland.

Szczegóły akcji opisano na stronie: www.kaufland.pl/ZLOTYBALON.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.