Aldi z Proctel&Gamble we wspólnej akcji

Od 13 września w sklepach sieci rozpoczyna się ogólnopolska promocja "Kupujesz zyskujesz".

W jej ramach klienci otrzymują zwrot do 25% wartości zakupów przy jednorazowym nabyciu produktów marki Proctel & Gambel za minimum 40 zł.

Promocją objętych jest wiele popularnych marek. Są wśród nich Ariel, Vizir, Fairy, Lenor, Gillette, Oral B, Pantene Venus, Blend-a-Med. Always, Naturella, Descreet, łącznie 15 produktów z asortymentu stałego i 7 dostępnych czasowo.

Aby skorzystać z promocji klienci po dokonaniu zakupów muszą zarejestrować się na stronie www.everydayme.pl, wybierając właściwą opcję i postępując zgodnie z instrukcją.

- Zależy nam na tym, żeby zwiększać atrakcyjność naszej oferty i inspirować konsumentów także do spontanicznych zakupów. W Aldi wszystko, co klienci lubią mają na wyciągnięcie ręki każdego dnia. To sklep ulubionych produktów, świeżych, w dobrej jakości i przystępnej cenie, po które chętnie się wraca - mówi Anna Kicz, kierownik kategorii w Aldi Polska.

Akcja potrwa do 13 listopada.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.