Z Warszawy znika AuchanDirect.pl

Wkrótce nastąpi połączenie witryn sklepów internetowych AuchanDirect.pl i Zakupy.Auchan.pl w jeden sklep internetowy, dostępny pod adresem zakupy.auchan.pl.

Operator chce w ten sposób ułatwić klientom zakupy online w Auchan. Jak zapewnia, sklep Zakupy.Auchan.pl, który zostanie uruchomiony w nowej odsłonie, będzie kontynuacją obu dotychczasowych sklepów internetowych Auchan Polska. Połączenie e-sklepów nastąpi automatycznie i nie będzie wymagało podjęcia przez klientów jakichkolwiek działań.

- Będą Państwo mogli nadal korzystać ze swoich Cyfrowych Kont Auchan (bez względu na to, czy zostały one utworzone w sklepie Zakupy.Auchan.pl, AuchanDirect.pl czy w Aplikacji Mobilnej Auchan). Do swojego Cyfrowego Konta Auchan będą Państwo mogli zalogować się na stronie zakupy.auchan.pl lub w Aplikacji Mobilnej Auchan – tłumaczy operator w mailu do klientów.

W związku z połączeniem sklepów internetowych, serwis auchandirect.pl zostanie wyłączony. Jego klienci będą jednak mogli składać zamówienia w serwisie zakupy.auchan.pl, logując się do swojego Cyfrowego Konta Auchan. Dostęp do historii zamówień złożonych w dotychczasowym sklepie AuchanDirect.pl będzie zapewniony poprzez kontakt z obsługą klienta sieci.

Jak ustaliliśmy, aktualnie prowadzone są intensywne prace technologiczne związane z połączeniem sklepów internetowych. Nie jest jeszcze znany dokładny termin ich konsolidacji.

Sklep AuchanDirect.pl obejmuje swym zasięgiem przede wszystkich Warszawę, ale też przyległe do niej miejscowości. Są to m.in.: Łomianki, Babice, Izabelin, Marki, Ząbki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Raszyn, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Magdalenka, Lesznowola, Zalesie Górne, Głosków, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Brwinów, Otrębusy, Komorów, Nadarzyn, Prażmów, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Wólka Kosowska, Łoś, Grójec, Legionowo, Nieporęt, Jabłonna, Józefów, Otwock. Firma sukcesywnie rozszerza ofertę na kolejne przylegle miejscowości.

 

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.