Dariusz Wardencki prezesem Oceanic

Zastąpił Leszka Kłosińskiego, który odszedł z firmy w kwietniu br.

Na zdjęciu od lewej: Dariusz Wardencki, Dorota i Wojciech Soszyńscy

Dariusz Wardencki objął stanowisko prezesa firmy kosmetycznej Oceanic.

Wcześniej przez wiele lat pracował w takich firmach jak Gillette, Danone, Mondelez, USP Zdrowie. Ostatnio przez cztery lat był generalnym menedżerem Bahlsen Polska w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Jego nowym zadaniem jest umocnienie pozycji Oceanic na polskim i międzynarodowym rynku kosmetycznym. 

Dariusz Wardencki na stanowisku prezesa Oceanic zastąpił Leszka Kłosińskiego, który odszedł z firmy z końcem kwietnia. Leszek Kłosiński jest dzisiaj prezesem spółki Kanani Europe, w której zarządza marką Miya.

Firma Oceanic od 1982 roku dba o urodę i zdrowie Polek i Polaków. Od kilkunastu lat produkty Oceanic można znaleźć również poza Polską. Obecnie firma sprzedaje je w ponad 40 krajach i zapowiada, że wkrótce będą one dostępne w kolejnych. Pod wspólnym szyldem Oceanic kryją się kosmetyki dla skóry wrażliwej i alergicznej sygnowane marką AA, kosmetyki do makijażu AA Wings of Color, dermokosmetyki Oillan dostępne w aptece, kosmetyki Long4Lashes o wysokiej koncentracji składników aktywnych i spektakularnym działaniu, leki i wyroby medyczne oraz kosmetyki tworzone dla innych firm w ramach produkcji kontraktowej private label. Produkty wytwarzane są w fabryce w Trąbkach Małych pod Gdańskiem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.