Anna Telakowiec z Bonduelle do Unilever Polska

Anna Telakowiec, związana z firmą Bonduelle od 2012 r., teraz zajmie stanowisko szefowej FOOD w Unilever Polska i kraje bałtyckie.

Anna Telakowiec, dyrektor marketingu Bonduelle, po 9 latach rozstała się z firmą i - jak udało nam się dowiedzieć - obejmie stanowisko szefowej Food Unilver Polska.

- Po dziewięciu fascynujących latach pracy nad rozwojem supermarki Bonduelle czas dla mnie ruszyć w dalszą drogę i sięgnąć po nowe wyzwania. (...) Tworzyłam markę, która jest w kategorii ikoną, markę lidera, która w tym czasie wzmocniła swoją pozycję, markę globalną a zarządzaną lokalnie z szacunkiem dla lokalnego konsumenta i jego potrzeb, markę z którą przedefiniowaliśmy strategię wpływając na szerokie wody, (...), która z innowacjami przekroczyła granice swojej pierwotnej kategorii...tak wiele jeszcze mogłabym wymieniać... - napisała Anna Telakowiec w pożegnaniu.

Przed podjęciem pracy w Bonduelle Anna Telakowiec związana była z USP Zdrowie, gdzie pełniła funkcję dyrektora marketingu na Polskę i Europę Środkową. Wcześniej była szefową marketingu Wedla.

Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie stanowisko dyrektora marketingu Bonduelle.

Ilona Mrozowska 4593 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.