W najnowszej edycji loterii Almette do wygrania jest całoroczny, drewniany i urządzony pod klucz dom z jednej strony z widokiem na Giewont, a z drugiej na pasmo Babiej Góry.

Dom, który czeka na swojego właściciela – zwycięzcę loterii Almette – jest ekologiczny, energooszczędny, komfortowy i inteligentny. Urządzony w stylu nowoczesnym ma dwie sypialnie i salon z kominkiem. To wyjątkowo eko inwestycja z fundamentami obłożonymi naturalnym kamieniem.

Jeżeli chodzi o ogrzewanie to postawiono na dwa systemy – bezemisyjny kocioł elektryczny oraz kominek z płaszczem wodnym. Oba działają niezależnie, sterowane są automatyką, a ogrzewanie można włączać i wyłączać za pomocą smartfona, dzięki systemowi Smart Dom.

Ponadto projektanci domu Almette postawili na odnawialne źródła energii. Na dachu zamontowano instalację fotowoltaiczną, która zamienia energię słoneczną w elektryczną. Zainstalowane moduły pozwalają na produkcję własnego prądu na potrzeby ogrzewania i oświetlenia. We wnętrzach umieszczono także energooszczędne oświetlenie LED.

Ale to nie wszystko. Nie dość, że dom urządzony jest pod klucz i jest w nim wszystko, począwszy od urządzeń AGD i RTV (jest tam lodówka wypełniona serkami Almette, a także zmywarka i pralka oraz telewizor) po drobiazgi, jak lampy, świece, ręczniki, kwiaty czy nawet zastawa stołowa, to ma on także swoją strefę SPA.

Na terenie posiadłości znajduje się zewnętrzna bania z obudową wykonaną ze świerku skandynawskiego. Bania jest opalana drewnem (ma zintegrowany piec), ma jacuzzi i 12 dysz, które zapewniają masaż wodno-powietrzny. Bania podświetlana jest podwodnymi lampkami LED (można sterować smartfonem) i ma półkę na napoje.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić dowolny serek Almette, a następnie między 1 września a 31 października zarejestrować unikalny kod z opakowania na stronie www.almette.pl. Należy pamiętać o zachowaniu paragonu zakupu oraz wieczka z kodem, które będą uprawniać zwycięzcę do odbioru nagrody. Oprócz domu w górach, uczestnicy loterii każdego dnia będą brać udział w losowaniu nagród pieniężnych – 7 x 1000 zł. Każdy kod można zgłosić tylko raz, ale oczywiście można zgłosić dowolną liczbę kodów, co zwiększa szansę na wygraną.