Jula otwiera się w Krakowie

Zlokalizowany w CH Krokus Serenada sklep to 16. placówka szwedzkiej sieci multimarketów w Polsce.

Od 2 września mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli wybierać z szerokiej gamy produktów, jakie ma w swojej ofercie multimarket Jula. Klienci w Jula znajda 8 odrębnych kategorii: Narzędzia i Maszyny, Artykuły Budowlane i Farby, Elektryka i Oświetlenie, Odzież i Artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Motoryzacja oraz Gospodarstwo Domowe. 

- Kraków i Małopolska to dla nas bardzo ważne obszary. Dzięki sprzedaży w kanale e-commerce widzimy jak wielkim zainteresowaniem cieszą się nasze produkty w tym regionie. Tym bardziej cieszy nas, że wszyscy mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli osobiście zapoznać się z naszą ofertą. To już drugi nasz sklep w Małopolsce. W październiku ubiegłego roku otworzyliśmy Jula w Nowym Sączu - komentuje Arnold Brzeziński country operations manager Jula Poland.

Nowy sklep Jula w Krakowie zajmuje powierzchnię ok. 2 000 mkw.i oferuje ponad 14 000 produktów, w tym marki własne niedostępne w innych sklepach. Zatrudnienie w sklepie znalazło 20 pracowników.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.