Sephora wkracza do Zielonej Góry

To pierwsza perfumeria sieci w tym mieście.

Nowy salon Sephora swoje podwoje dla klientów Zielonej Góry i okolic otworzy 28 sierpnia.
 
Perfumeria zlokalizowana jest w nowej części centrum handlowego Focus Mall, na pierwszym piętrze. Jej wnętrza o powierzchni 375 mkw. zaprojektowano zgodnie z aktualnym konceptem sieci Sephora.
 
Wśród nowych stref specjalnych oraz usług, klienci znajdą m.in. "Skincare room" oraz automat Click & Collect do samodzielnego odbierania zamówień złożonych na sephora.pl.
 
W ofercie nowego salonu sieci znajdzie się ponad 250 światowych marek w tym takie, które dostępne są tylko w Sephora. Wśród nich m.in. makijażowe, kultowe marki: Fenty Beauty by Rihanna, Too Faced, Tarte, Huda Beauty, Hourglass, Givenchy, pielęgnacyjne: Fresh, Ole Henricksen, Dr Jart, Origins czy Drunk Elephant oraz zapachowe jak Ferragamo.
 
W asortymencie perfumerii dostępna będzie również Sephora Collection z jej ofertą kosmetyków pielęgnacyjnych, makijażowych oraz zapachami. Poza markami klienci znajdą w Sephora również usługi: regulację brwi w Brow Bar marki Benefit, usługi makijażowe, czy zabiegi pielęgnacyjne z ekspertami partnerskich marek. Na klientów czeka także sekcja z zapachami premium, takimi jak Aqua di Parma czy Zegna, oraz gabinet dedykowany indywidualnym konsultacjom klientów z ekspertami piękna. 
 
Ponadto w dniach 28-29 sierpnia na odwiedzających nową perfumerię Sephora czekać będzie: prezent do zakupów (dla 100 pierwszych klientów); rabat - 20% na zakupy; bezpłatne usługi, eksperckie konsultacje i warsztaty z topowymi makijażystkami m.in. Anną Galińską znaną z programów TV TVN; konkurs w fotobudce z kosmetycznymi nagrodami; pokazy taneczne; DJ oraz wiele innych atrakcji.
 
Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.