Przybywa lokali MAX Premium Burgers

Sieć otworzyła niedawno swój 12. lokal w Polsce.

Nowy MAX powstał w Radomiu, w al. Grzecznarowskiego 46A w Radomiu. Całkowita powierzchnia dwukondygnacyjnego budynku to 527 mkw. Na sali jadalnej jest ponad sto miejsc siedzących. Ogródek oferuje siedemdziesiąt kolejnych. Goście mogą składać zamówienie przy jednej z dwóch tradycyjnych kas lub skorzystać z jednej z 5 kas samoobsługowych.

- MAX działa w Polsce dopiero od czterech lat. Mimo to mamy już spore i wciąż rosnące grono fanów, także z Radomia. W ostatnich miesiącach otrzymywaliśmy od nich mnóstwo pozytywnych sygnałów. Pytali o datę otwarcia, lokalizację; cieszyli się, że w ich mieście pojawi się alternatywa dla amerykańskiej konkurencji. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak przełoży się to na popularność naszej restauracji. Zrobimy wszystko, by zaoferować im najwyższy poziom usług i najlepszy smak – mówi Jerzy Jakubiak, country manager Poland w MAX Premium Burgers.

Restauracja MAX Premium Burgers w Radomiu będzie otwarta przez cały tydzień w godzinach 8:00-23:00. W najbliższym czasie jej oferta pojawi się również w aplikacjach dowozowych.

Obecnie w Polsce sieć liczy 12 lokali. Są one zlokalizowane w: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Radomiu i na Śląsku. Firma planuje otwarcia kolejnych, m.in. w Krakowie, Płocku.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.