Manufaktura Czekolady z Too Good To Go

Od początku lipca użytkownicy aplikacji mogą zamówić w formie paczek-niespodzianek rzemieślnicze czekolady i tym samym przyczynić się do ograniczanie problemu marnowania żywności.

Jak zapewnia Marcin Parzyszek, współwłaściciel Manufaktury Czekolady Chocolate Story, ekologia i dbałość o kwestie środowiskowe to wartości, które przyświecają firmie od samego początku jej istnienia.

- Dzięki współpracy z Too Good To Go - organizacją, której zależy na edukowaniu i zachęcaniu do działań przyjaznych środowisku, w tym walce z marnowaniem żywności – w jeszcze większym stopniu, w realny sposób będziemy wpływać na poprawę kondycji naszej planety oraz przyczyniać się do pomniejszania globalnego problemu - mówi Marcin Parzyszek.
 
Od początku lipca użytkownicy aplikacji Too Good To Go mogą wyszukać paczki-niespodzianki od Manufaktury Czekolady Chocolate Story, w których znajdą czekoladowe pyszności ze zbliżającą się datą przydatności do spożycia.
 
Uratowane produkty odebrać można w siedzibie firmy – podwarszawskich Łomiankach, ul. Ludowa 14 lub w lokalu w centrum Warszawy, ul. Marszałkowska 9/15. Za paczkę-niespodziankę o wartości 60 zł użytkownicy zapłacą 19,99 zł.
 
Manufaktura Czekolady Chocolate Story to pionier w zakresie produkcji czekolady bean to bar w Polsce. Firma stawia na czyste składy, bez zbędnych ulepszaczy, lecytyny sojowej i sztucznych dodatków. Wszystkie produkty wyrabiane są ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z różnych zakątków świata, charakteryzuje je intensywny i wyjątkowy smak. W tej chwili w ofercie, poza tabliczkami czekolady, Manufaktura Czekolady Chocolate Story produkuje również wiele innych wyrobów m.in. listki czekoladowe, narzędzia czekoladowe, czekoladki pralinowe czy draże czekoladowe.
 
Joanna Hamdan 13835 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.