Euronet z doładowaniem ukraińskich telefonów

Dzięki umowie Euronetu z Ding będzie możliwy zakup doładowania telefonów komórkowych na kartę ukraińskich operatorów w ponad 3500 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Według międzynarodowej organizacji zrzeszającej operatorów telefonów komórkowych GSMA, połączenia z telefonów na kartę stanowią 90 proc. z ogólnej liczby 57 milionów połączeń wykonanych za pomocą telefonów komórkowych na Ukrainie. Stąd tak ważne dla ich użytkowników jest utrzymanie odpowiedniego poziomu środków na koncie.

Teraz dzięki współpracy Euronetu i Ding Ukraińcy mieszkający w Polsce, którzy chcą w ten sposób wesprzeć swoich bliskich w kraju, mogą skorzystać z usługi międzynarodowego doładowania telefonów, będącej wygodnym uzupełnieniem dla przekazów pieniężnych. Doładowania realizowane są w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na telefon komórkowy odbiorcy i w lokalnej walucie (UAH).

–  Współpraca z Ding pozwoli nam zapewnić obywatelom Ukrainy jeszcze lepszą ofertę, a także skorzystać na wzroście popytu na połączenia i transfer danych komórkowych ukraińskich operatorów. Nasi klienci mogą teraz w łatwy sposób doładować telefony komórkowe swoich bliskich – powiedział cytowany w komunikacie Piotr Adamek, wiceprezes w Euronet Polska.

Zdjęcie: Shutterstock.