W Małopolsce pojawiła się nowa sieć parków handlowych

Chodzi o Vendo Park należący do sieci dewelopera Trei Real Estate Poland.

- Sieć Vendo Parków Trei sukcesywnie się rozrasta, zmieniając obraz mapy handlowej Polski. Wchodząc z naszym projektem do Małopolski chcemy zapewnić mieszkańcom nowy rodzaj doświadczenia zakupowego oparty na wygodnym dostępie do fizycznej przestrzeni sklepów - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

- Nasz debiut w Oświęcimiu tożsamy jest ze startem nowych marek, takich jak TEDi i Sinsay, które uzupełnią ofertę produktową w mieście. Inwestycję poprzedziliśmy badaniem lokalnego rynku, by zagwarantować kupującym infrastrukturę handlową dopasowaną do ich preferencji - dodaje.

Inwestycja w Oświęcimiu oferuje 5 300 mkw. najmu. W obiekcie zlokalizowanym przy ul. Legionów 13 znajdują się sklepy: Neonet, Sinsay, KiK, TEDi, Hebe, Pepco, Jubiler Paweł Kościelnik oraz osiedlowy supermarket – Netto do których wchodzi się osobnymi wejściami zlokalizowanymi od strony parkingu.

Obiekt w Oświęcimiu jest piątym Vendo Parkiem Trei otwartym w tym roku i pierwszym w województwie małopolskim. Generalnym wykonawcą tej inwestycji jest firma Spec Bau Polska.

Międzynarodowa firma Trei Real Estate, z siedzibą w Niemczech, rozwija sieć Vendo Parków w Polsce, Czechach i na Słowacji. Łącznie powstało już 36 obiektów, z czego aż 26 zlokalizowanych jest w naszym kraju. Polskie plany dewelopera na 2021 rok zakładają budowę oraz oddanie do użytku łącznie siedmiu Vendo Parków. Poza otwartymi już parkami handlowymi w Zielonce, Myśliborzu, Koszalinie, Piekarach Śląskich i Oświęcimiu Trei przygotowuje kolejny obiekt w Inowrocławiu.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.