Biedronka doleciała do Lubina

Ekologiczna, pełna świeżych produktów w promocyjnych cenach i wyposażona w ladę tradycyjną - taka jest nowa Biedronka, otwarta 5 sierpnia przy ul. Legnickiej 95 w Lubinie.

Ten sklep to jedna z ponad 350 placówek Biedronki wyposażonych w ladę tradycyjną. Został zaprojektowany zgodnie z obowiązującym w sieci standardem 3.0. Oznacza to, że dla komfortu klientów został powiększony i podzielony na wygodne strefy, np. owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi.

Sklep jest także przyjazny środowisku: wyposażono go w energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Co więcej, Biedronka wyposażyła najświeższą placówkę w tradycyjną ladę mięsną, oferującą szeroki wybór mięs, serów i wędlin.

W sklepie dostępne są 4 kasy samoobsługowe i 4 kasy tradycyjne, a zatrudnienie znalazło tu 21 pracowników. Dla zmotoryzowanych klientów sieć przygotowała parking z ponad 50 miejscami. Nowo otwarta placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 23:00, a w niedziele handlowe zakupy będzie można zrobić od 8:00 do 22:00.

W dniu otwarcia na klientów Biedronki w Lubinie czekają degustacje produktów marki Berlinki, animacje dla dzieci oraz pomoc w rejestracji karty moja Biedronka. Klienci mogą skorzystać też ze specjalnych okazji – w cenie niższej nawet o 50% dostępne są m.in. pomidory, czekolada Milka oraz różne rodzaje mięs, a wybrane lody Marletto są po 1 zł za sztukę.

Jeronimo Martins Polska SA jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, która od stycznia do czerwca 2021 r. otworzyła 53 sklepy i przemodelowała 153 już istniejące. Łącznie sieć na koniec czerwca miała 3154 placówki.

 

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.