Zinu Shop realizuje plany rozwoju

Pod koniec lipca sieć uruchomiła swój kolejny sklep automatyczny.

Sklep zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Orlińskiego 1 w Krakowie.

To już trzecie wdrożenie marki Zinu na terenie Krakowa. Pierwsze dwa udostępnione zostały w marcu oraz maju bieżącego roku i funkcjonują przy Alei Pokoju 16 i 67.

Zinu Shop to w pełni automatyczny sklep spożywczy czynny 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Urządzenie oferuje ok. 350 różnych produktów. Można w nim znaleźć: pieczywo, warzywa, owoce, nabiał, tłuszcze, mięsa, wędliny, napoje, słodycze, przekąski, przyprawy, dania gotowe, artykuły dla dzieci i zwierząt, kosmetyki, chemie i wiele innych produktów.

Zdecydowana większość indeksów odpowiada asortymentowi typowego sklepu osiedlowego. Jak zapewnia Zinu Shop Ppnkty wyróżniają się cenami konkurencyjnymi do sklepów convenience. Dodatkowo realizując zakupy powyżej 10 zł oraz 25 zł naliczone zostaną rabaty w wysokości odpowiednio 5% oraz 10% wartości koszyka.

Projekt znajduje się w końcowej fazie badań i testów, a zgodnie z informacjami producenta, firma koncentruje się na pozyskaniu finansowania pozwalającego na dynamiczny rozrost sieci sprzedaży także w innych regionach kraju.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.