Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Garage Dragon Fruit Mojito

Piwo z pazurem.

Garage Dragon Fruit Mojito to piwo o zawartości 4,6% alkoholu, o słodko-kwaśnym, bardzo orzeźwiającym smaku.

Jak zapewnia producent na półce na pewno wyróżni go oryginalny kształt butelki z zawleczką typu pull-off oraz neonowy, różowy kolor. Nowy wariant to połączenie słodko-kwaśnego smoczego owocu z miętowym orzeźwieniem popularnego Mojito.

Nowy wariant piwa Garage w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,4 l jest dostępny na wyłączność w sieci sklepów Żabka od 4 sierpnia.

Pozostałe warianty Garage oferowane w szerokiej dystrybucji to: Garage Kamikaze i Garage Hard Lemon oraz na wyłączność w sieci sklepów Żabka – Garage Strawberry Margarita.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.