W czwartek otwarcie 777. Lidla

5 sierpnia Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Siechnicach na Dolnym Śląsku.

Nowy sklep sieci Lidl w Siechnicach jest przy ul. Opolskiej 34 i ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1200 mkw. Pracę znalazło tu 27 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 23:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 116 miejsc parkingowych.

W budynku wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu; instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła; pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu oraz panele fotowoltaiczne.

Tradycyjnie w dniu otwarcia na klientów czekać będą wyjątkowe atrakcje, w tym pokaz gotowania na żywo oraz strefa grillowa. Nie zabraknie również rozrywki dla najmłodszych. Zostanie zaaranżowana strefa animacji oraz budki z sokami.

Według monitoringu HandelExtra po czwartkowym otwarciu Lidl będzie miał 777 sklepów w Polsce.

 

 

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.