Durex ruszył z konkursem

Do wygrania bluzy.

Letnia kampania Durex „Pasuje Idealnie” wystartowała 1 lipca. Od tego czasu marka obala stereotyp, że wszystkie prezerwatywy są takie same, odnosząc się do świata mody. W powstałych materiałach graficznych, krótkich wideo, spocie reklamowym oraz przy współpracy z wybranymi influencerami, Durex porównuje prezerwatywy do ubrań, pokazując, że istnieją różne style i każdy powinien wybierać wariant, pasujący do indywidualnych potrzeb.

W ramach projektu marka zorganizowała ogólnopolski konkurs konsumencki. Do wygrania są bluzy, które powstały we współpracy z modowym brandem 2005. Wybierać można z czterech wzorów, spośród których każdy dedykowany jest konkretnemu wariantowi prezerwatyw Durex. Kolorystyka oraz napisy na bluzach odpowiadają takim produktom jak: Durex Invisible Supercienkie, Durex Feel Thin XL, Durex Intense oraz Durex Feel Thin Fetherlite Elite.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zakupić dowolny produkt Durex, zachować paragon oraz we wiadomości SMS odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego Durex pasuje do Twojego stylu?”. Konkurs trwa od 1 do 31 sierpnia. Co tydzień do wygrania jest 150 bluz.

Konkurs komunikowany jest na kanałach własnych Durex (profilach na Facebooku, Instagramie oraz na stronie www marki). Dodatkowym wsparciem aktywacji są ulotki, plakaty oraz materiały POS.

Szczegóły dotyczące konkursu, w tym regulamin akcji, znajdują się na LP kampanii: https://www.durex.pl/pages/durex-pasuje-idealnie#KONKURS

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.