Lidl z rabatami dla dużych rodzin

Operator rozpoczyna piąty rok współpracy w ramach Programu Karty Dużej Rodziny i już w sierpniu ma dla dużych rodzin atrakcyjną ofertę szkolną.

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Lidl Polska przedłużają współpracę w ramach Programu Karty Dużej Rodziny na kolejny, 5. rok z rzędu. Ulgi na zakupy dla dużych rodzin będą trwały nieprzerwanie we wszystkich sklepach Lidl przez cały rok, począwszy od 01.08.2021.

Dzięki tej współpracy osoby posiadające Kartę mają zapewniony stały rabat 10% na aż 7 grup asortymentowych, a są to: świeże owoce i warzywa, pieczywo, środki czystości W5, dania dla dzieci w słoiczkach marek Bebiprima, Bobovita, HiPP, Lupilu, kosmetyki marki Cien, artykuły suche marki Kuchnialidla.pl, w tym np. ryż, kasza oraz produkty Crownfield, czyli m.in. płatki śniadaniowe, batony zbożowe oraz musli.

Początek kolejnego roku współpracy zbiega się w czasie z rozpoczęciem przygotowań do roku szkolnego, dlatego już tradycyjnie Lidl wprowadza specjalną, czasową promocję na produkty niezbędne do skompletowania wyprawki szkolnej. Od 16 i od 19 sierpnia będzie można kupić m.in.: odzież dziecięcą, jak np. bluzki, spodnie, kurtki, piżamy, skarpetki, bluzy, kamizelki lub bieliznę. Od 23.08 sieć proponuje m.in. dziecięce spodnie dresowe, bluzy, bieliznę, natomiast od 26.07 do 28.08. – artykuły szkolne takie jak: piórniki, plecaki, tornistry oraz akcesoria szkolne, w tym zeszyty, bloki, notesiki, ołówki, kredki, pisaki, długopisy, gumki itp.

Akcja potrwa do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 30.09. Wszyscy uczestnicy Programu Karty Dużej Rodziny mają zapewniony dodatkowy rabat -10% na artykuły objęte akcją, a promocje KDR obowiązują wyłącznie w sklepach stacjonarnych Lidla.

To jednak nie wszystko. Sieć każdego miesiąca proponuje dodatkowe rabaty w ramach Programu. Przez cały sierpień wszystkie lody marki Gelatelli oraz Ballino można nabyć z rabatem -10%. Co istotne, dla osób posiadających Kartę rabaty łączą się z innymi promocjami.

Już ponad 3 mln osób korzysta z Karty Dużej Rodziny. Liczba rodzin zgłaszających się do programu stale się powiększa, co tylko potwierdza jak ważny jest to projekt.

Katarzyna Pierzchała 4880 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.