Nutella kocha Polskę

Wystarczy tylko się zatrzymać i rozejrzeć by dostrzec piękno wokół nas.

Polska ma tak wiele do zaoferowania: setki kilometrów pięknych plaż, góry z zapierającymi dech widokami, wstęgi przepływających przez cały kraj rzek czy tysiące malowniczych jezior i urokliwych miejscowości…
 
Za sprawą ogólnopolskiej akcji „Nutella kocha Polskę” Nutella® pomaga odkryć wyjątkowe miejsca, które kryją się tuż obok. We współpracy z PTTK wyselekcjonowaliśmy 16 wyjątkowych miejsc, które trafiły na nasze etykiety. Zeskanuj kod QR znajdujący się na etykietach i odkryj filmowe przewodniki po związanych z nimi atrakcjach.
 
Ale przecież Polska ma do zaoferowania znacznie więcej niż 16 miejsc -  już od 2-go sierpnia możesz podzielić się z nami swoim ulubionym miejscem i wygrać wakacyjne nagrody. Razem stwórzmy mapę wyjątkowych Polskich atrakcji!  
 
Ale to nie wszystko – na deser możesz zamówić swoje własne pamiątkowe etykiety z ulubionego miejsca w kraju, które zostaną wydrukowane i dostarczone na wskazany przez Ciebie adres całkowicie bezpłatnie. Ozdobione nimi słoiki to doskonała pamiątka z wakacji lub wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby!
 
Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.