Ziaja dla Ciebie dołącza do najemców Portu Rumia

Nowy sklep wzbogacił segment najemców obiektu w kategorii zdrowie i uroda.

W salonie Ziaja dla Ciebie w pomorskim Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, który zajął lokal o powierzchni ponad 33 mkw. klienci mogą znaleźć pełen asortyment kosmetyków marki Ziaja, dermokosmetyki Ziaja med, a także produkty z limitowanych kolekcji specjalnych.

Obecny na miejscu, wykwalifikowany personel pomoże w doborze kosmetyków w zależności od potrzeb skóry. W nowym salonie w Porcie Rumia kupujący mogą skorzystać również z promocji oraz programu lojalnościowego.

Salon Ziaja dla Ciebie w Porcie Rumia oferuje również produkty z linii Ziaja PRO adresowaną do salonów i gabinetów kosmetycznych.

Salon Ziaja dla Ciebie w pomorskim Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan będzie siódmą lokalizacją marki w obiektach zarządzanych przez zespół Nhood Polska. Salony pod szyldem Ziaja dla Ciebie działają w Centrach Handlowych Auchan w Bielanach Wrocławskich, Katowicach, Mikołowie, Piasecznie oraz w Galerii Bronowice w Krakowie i Galerii Łomianki obok Warszawy.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.