Natura Organica. Herbata Thai Organic

Napar pełen pasji.

Natura Organica wprowadza na rynek edycję herbat premium Thai Organic. To wyselekcjonowana mieszanka trawy cytrynowej pochodzącej z plantacji rodziny Phutawan (wschodnia Tajlandia), kawałków dyni, imbiru z dodatkiem koenzymu Q10 i witaminy C.

Jak zapewnia producent herbata jest produktem w pełni organicznym, stworzonym bez kompromisów. Pobudza, orzeźwia w upalne dni i podnosi koncentrację. Działa przeciwwirusowo i antybakteryjnie, wspomaga trawienie. Zaparzona na noc łagodzi stany napięcia wewnętrznego.

Każde opakowanie herbaty Thai Organic to osiem ręcznie szytych saszetek z wysokojakościowym suszem ziół. Każdą saszetkę można zaparzać minimum 2 razy bez obaw o jakość naparu. Herbatka to produkt w pełni organiczny, a jej białe akcentuje te cechę konsumentowi. Opakowanie utrzymane w kompozycji zieleni i bieli podkreśla naturalne pochodzenie herbaty.

Do nabycia w sieci salonów masażu tajskiego Thai Organic www.thaiorganic.pl, w Pijalniach Ziół Natura Organica www.pijalnieziol.pl oraz oficjalnym sklepie internetowym Natura Organica www.sklep.naturaorganica.pl.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.