Wiemy, gdzie powstaną terminale paczkowe Allegro

Modern - Expo Group, polski producent terminali paczkowych dla Allegro ujawnia, w jakich miastach staną one lada moment.

Obecnie około 80% wszystkich paczek zamówionych na Allegro.pl dociera do klientów w ciągu jednego do dwóch dni za pośrednictwem największej w Polsce sieci punktów odbioru, która obejmuje ponad 31 000 lokalizacji.
Zakupy online doprowadziły do popularyzacji usług dostawy zbliżeniowej. Dlatego Allegro inwestuje we własne rozwiązania logistyczne, kontynuując rozbudowę sieci terminali paczkowych, która jest najskuteczniejszym rozwiązaniem do realizacji ostatniej mili.

Pierwsze terminale paczkowe Allegro dostarczone przez Modern - Expo zostały już zainstalowane w Poznaniu i Warszawie, a wkrótce – jak informuje producent na LinkedInie - powstaną w Łodzi, Toruniu i Wrocławiu. Co więcej, do końca jesieni terminale paczkowe zostaną dodane do metod dostawy na platformie sprzedawcy, dzięki czemu każdy może łatwo zamówić dostawę do jednego z najbliższych terminali.

Umowę między Modern – Expo Group a Allegro zapoczątkował podpisany 3 marca br. list intencyjny. Wtedy to ogłoszono start produkcji pierwszej partii 1500 urządzeń.

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.