Frisco.pl dołącza do programu Karta Dużej Rodziny

Od 29 lipca osoby, które zrobią zakupy na Frisco.pl i są posiadaczami Karty Dużej Rodziny, mogą liczyć na benefity.

Do partnerów programu Karta Dużej Rodziny dołączył supermarket internetowy Frisco.pl, w którym zakupy robi już niemal 120 tys. klientów.

W Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu posiadacze Karty podczas realizacji zakupów otrzymają 10% rabat na wszystkie owoce i warzywa. Ponadto, już przy pierwszym zamówieniu zostają automatycznie włączeni do programu lojalnościowego Frisco Friends i mogą korzystać z innych benefitów – m.in. dodatkowej 10-proc. zniżki na wybrany produkt i na wszystkie nowości, jakie będą pojawiały się w ofercie sklepu.

- Ostatni rok uświadomił nam, jak bardzo zakupy spożywcze z dostawą do domu ułatwiają życie rodzinom – zdejmują z nich obowiązek stania w kolejkach i dźwigania toreb z zakupami, jazdy do sklepu i wydatków na paliwo. To duża oszczędność czasu, który mogą poświęcić swoim bliskim, ale przede wszystkim kosztów – dzięki dziesiątkom promocji, które codziennie udostępniamy naszym klientom. Stąd decyzja o włączeniu Frisco.pl do programu Karta Dużej Rodziny i przyznanie dodatkowych zniżek i benefitów rodzinom, które tego najbardziej potrzebują - mówi Jacek Palec, prezes Frisco.pl.

Karta Dużej Rodziny jest elementem rządowego programu realizowanego przez gminy i przysługuje rodzinom, które mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci – bez względu na ich wiek i niezależnie od dochodu. Rodziny posiadające Kartę mają możliwość korzystania z licznych zniżek oferowanych przez partnerów programu – np. sklepy, lokale gastronomiczne, ale również z oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej.
 
Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.