I.D.C. Polonia. Verbena cukierki ziołowe

Rokitnik z witaminami C i D.

Marka Verbena wprowadza do swojej linii produktowej nowość - Cukierki Verbena rokitnik z ekstraktami z roślin oraz witaminami C i D, które wspierają odporność.

Rokitnik to prawdziwa bomba witaminowa. Można go nazwać magazynem pełnym dobrodziejstw. W jego owocach znajduje się blisko 200 substancji, które mają pozytywny wpływ na nasz organizm. Wykorzystywane są na wiele sposobów. Nie tylko na co dzień w kuchni, ale także w kosmetyce i medycynie.

Cukierki Verbena rokitnik będą głównym bohaterem jesiennej kampanii marki Verbena. Będzie ona prowadzona w telewizji, internecie i social mediach. Ponadto marka będzie prowadzić mocne działania w prasie oraz na nośnikach outdoorowych, a tym z kolei będą towarzyszyć liczne aktywności trade marketingowe.

Verbena to tradycja od 1999 roku, naturalny zbilansowany smak i niepowtarzalne receptury.

www.verbena.pl; www.zakatekverbeny.pl

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.